<oembed><version>1.0</version><provider_name>Lanka Real Estate</provider_name><provider_url>https://lankarealestate.com/sale</provider_url><title>DSCN4597-1600&#xD7;790</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="47AA2vR3pa"&gt;&lt;a href="https://lankarealestate.com/sale/dscn4597-1600x790/"&gt;DSCN4597-1600&#xD7;790&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://lankarealestate.com/sale/dscn4597-1600x790/embed/#?secret=47AA2vR3pa" width="600" height="338" title="&#x201C;DSCN4597-1600&#xD7;790&#x201D; &#x2014; Lanka Real Estate" data-secret="47AA2vR3pa" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;